אוהל הצללה

הצללות לאירועים בקיץ - חשיבות העיצוב שיעשה לכם את האירוע

הקיץ הישראלי הולך ומתחמם מידי שנה, ויחד עם הקיץ המתחמם והלח, הולכת ומתחממת האופנה החדשה-ישנה של אירועים תחת כיפת השמים. אפשרויות הנוחות ורמות הנוחות באירועים כאלה הם קלים במיוחד לפתרון וניתנים על ידי חברות הפקה ועיצוב אירועים.

על אף שניתן להניח, כי העיצוב הזה עלול להראות בנאלי וקרקסי, ניתן למצוא פתרונות מקוריים ומעודנים במיוחד למניעת תחושת הקיטש והבלטת המראה יוקרתי. חתונות ואירועים הבוקר בתקופה האחרונה הופכים ליותר ויותר מבוקשים, אפשרויות החיפוי והצללה עולות גם הן ברמה למתן הנוחות והיעילות מעבר לנראות האלגנטית.אוהל חתונה – הצללות במתחם האירוח והקייטרינג

אירועים גדולים, כמו חתונות,  אורכים כמה שעות טובות, מרגע קבלת הפנים, עד הגעת הזוג המאושר, זמן החופה, הריקודים וכמובן, הישיבה לשולחנות והאוכל. כאשר מביאים קייטרינג ולא פחות חשוב מכך את התלבושות הנוצצות והמפוארות של האורחים, יש להביא בחשבון את התנאים החיצוניים הכוללים את הטמפרטורות והלחות שבעריכת אירוע שכזה. הצללות לאירועים מאוהלים העשויים מטקסטיל איכותי לא רק יביא להצללה איכותית אלא גם לחסימה מהאיכות והחום.

גנראטור, להפעלת מאווררים לשמירה על האווירה הצוננת והגנה בפני חרקים נדרש גם הוא. למעשה, הנוחות, מבחינת הטמפרטורות והלחות שבאירוח חיצוני היא זו המבדילה באין איכות לחובבנות.


חיפוי חלקי או חיפוי מלא – הצללות אירועים על פי הטרנד האחרון

חיפוי מלא, נותן אשליה של אוהל קרקס ולכן רוב גדול בקרב המאחרים והעורכים של האירועים החיצוניים נוהגים לפתח אירועים עם הצללות חלקיות. חשוב מאוד לחשב את כיוון הרוח וכיוון השמש בעת עריכת אירוע בעונת הקיץ. הזמנת אוהל פתוח באירוע קיץ ידרוש יד מקצועית וחישוב מקצועי במיוחד בעת הקמת והעמדת האוהל, אוהל ופתרון הצללה חלקי חשוב מאוד להקים ולהציב בעזרת איש מקצוע ליציבות האוהל ולמתן פתרון הנוחות האפקטיבי ביותר לשמו נועד האוהל.

ההצללה החלקית, מעניקה לאירוע יוקרה ופרסטיז' מיוחדים, במיוחד כאשר מדובר באירוע גדול ומשמעותי, כמו חתונה או אירוע השקה.


אוהל חינה הלכה למעשה – אוהל בתוך אוהל תחת כיפת השמיים


מה יכול להיות מעניין ואותנטי יותר, מאירוע חינה בתוך אוהל פתוח למחצה. היכולת לקחת את אירוע החינה למקום אתני עוד יותר, נהוג יותר ויותר באירועים מסורתיים, בעיקר בחינות של חתנים וכלות . אוהל חינה מסורתי, יכלול את החלק העליון של האוהל כאשר העיצוב יותאם לאירוע המסורתי, כאשר בתוך האוהל יוצב אוהל חינה קטן יותר. שני האוהלים ידגישו את הדרמטיות והססגוניות של האירוע.


ניתן לומר ללא כחל וסרק שהאירועים הגדולים בעתיד הקרוב עומדים לשנות את פניהם ולצאת מתוך העולמות. החיבור שלנו בחזרה לטבע, היה רק עניין של זמן, ולדעת מפיקי האירועים, התעקב אך ורק מאחר שלא מצא את פתרון הנוחות האידיאלי, כעת אפשר להסכים, כי היציאה מחוץ לגני ואולמות האירועים, היא רק עניין של זמן...

כל הזכויות שמורות לסול הצללות