פתרונות הצללה זמניים

אוהל לייקרה
להיט בהתהוות. בד הלייקרה העדין, על פי רוב בצבע לבן, נמתח על עמודים בכל צורה שתבקשו ומעניק הגנה מצוינת מפני השמש. אידיאלי לקיץ, בוודאי לאירוע זמני. מתחת לבד נוצר מקום מעולה להציב שולחנות וכסאות, ועם תאורה ניידת מתקבלת נקודת חן שבלילה רק נהיית יפה יותר.
רשת צל
פתרון מהיר להקמה, יעיל ונוח לשימוש. ישנן מספר סוגי רשתות, בהתאם לצפיפות החומר הקובע את איכות הצל. בדומה לאוהלי לייקרה, רשת צל ניתנת להקמה בשטח גדול או קטן, בהתאם לצורך, והיא מגדרת ותוחמת יפה את האזור הרצוי ומעניקה בכך מקום מוצל ונעים בגינה.
גזיבו
מסגרת נתונה של גודל בתוספת גגון צבעוני ומרשים, אותו ניתן להקים בגינה. להבדיל מרשתות הצל ואוהלי הלייקרה, צורתו וגודלו ידועים והוא מעניק תחושה של סגירות ואינטימיות בשטח הגינה הפתוח. את הגזיבו המתקפל ניתן לשאת במכונית ולהעמיד לפיקניק בחוף הים, בחורשה ומקומות נוספים.
שמשיות
פתרון מצוין לצל נקודתי. שמשיה היא פתרון הצללה אסתטי ביותר, ומתאימה מאין כמוה לעמוד על הדשא ולהצל על הכסאות תחתה. מכיוון שהצל זז במהלך היום, לא מומלץ להעמיד שולחנות תחת השמשיות, כיוון שיהיה צורך להזיזם עם הזמן. אבל השמשייה היא פתרון הצללה נפלא לפינת ישיבה קטנה ונעימה, אצלכם בגינה.

הצללה לגינה ולמרפסת

הצללת הגינה מעניקה אפשרות ליהנות מהמראה הירוק והנוי מלא החיוניות והחיים, ועדיין להישאר בחיים ביום קיצי, בו השמש קופחת ללא רחם. פתרונות ההצללה לגינה כיום מעוצבים באופן אסתטי ומוסיפים אופי וחן לבית. ההצללות כיום הן ניידות, כלומר ניתן להקים או לפתוח אותן בקלות רבה, ולסגור או לפרק בעת הצורך, למשל כשמגיע החורף.

גינה ומרפסת מעניקות לדיירי הבית את האפשרות ליהנות מהאוויר הטוב בחוץ ומהקרבה לבית. כשמזג האוויר מאפשר, על פי רוב נעדיף לארח ולשבת בגינה או במרפסת. ולמעט חודשי החורף, כמעט תמיד אפשר לשבת בחוץ על כוס קפה עם אורחים, חברים וקרובי משפחה, או להבדיל עם ספר טוב ועיתוני הסופ"ש. וכדי שההנאה תהיה מושלמת, צריך שיהיה במרפסת ובגינה גם צל.

ככלל, את ההצללות ניתן לחלק לשני סוגים: כאלה הקבועות לבית ומצילות את הסביבה הקרובה, והצללות שהוקמו על הדשא או בגינה, והן תוחמות אזור חדש לישיבה ובילוי.


פתרונות הצללה קבועים לגינה ולבית


סוכך זרועות
פתרון הצללה נפוץ, איכותי, זול ונוח. מדובר בסוכך הנפתח על שתי זרועות אלומיניום שעליהם מתוח כיסוי בד. הגלילה חשמלית או ידנית לפי בחירה. לא מתאים לתקופת החורף ולתנאי גשם ורוח, ועל כן ניתן להוסיף לו חיישן רוח או גשם, שיפקדו על סגירת הסוכך אוטומטית בהתאם לתנאי מזג האוויר.

סוכך קבוע לבית
כשמו כן הוא – קבוע ואינו ניתן לפתיחה או לסגירה. הסוכך עשוי פלסטיק או אלומיניום, וניתן לראות אותו בחזיתות של בתים פרטיים רבים. חצי קשת, גלי, מרקיזה, בשיפוע, אוזן פיל, מנהרה, אגס, סלסלה – כל אלה ועוד הם רק חלק מהסוגים והסגנונות של סוככים קבועים, הצמודים לקיר הבית. פתרון פשוט ואמין שמשתלב מצוין עם חזית הבית ונמצא איתכם לטווח ארוך.

סוכך מרקיזה
סוכך זה הינו סוכך מתקפל בצורה של רבע עיגול, המעניק צל והגנה לאורך כל השנה. צורתו המעוגלת מעניקה לחזית הבית צורה חמימה ונעימה, והשילוב של צבעים, הדפסים וסגנונות שונים מתאים לכל עיצוב של כל פתח. ניתן לפתיחה ידנית וחשמלית.

סנטק
הסוכך האידיאלי למרפסות בארץ. מדובר בסוכך מאלומיניום, העמיד בכל תנאי ופגעי מזג האוויר, החל מחום ושרב וכלה בגשם, רוחות חזקות, ברד וכו'. פתיחתו וסגירתו חשמליים, בלחיצת כפתור. על אף שמדובר בפתרון הצללה יקר, אין עוררין כי הוא האיכותי ביותר. סנטק מגיע עם מרזבים לניקוז גשם ומים ועם תאורה בילט-אין, וניתן להזמינו בשלל צבעים, לפי בקשת הלקוח.

כל הזכויות שמורות לסול הצללות