קירוי בריכות שחיה על ידי אוהלים

השמש הישראלית הפכה לאחת הבעיות הבריאותיות המשמעותיות ביותר. לא פעם אנחנו שומעים על מקרים של התייבשות, מכות שמש, מכות חום ואפילו גידולים על העור לאחר שהייה ממושכת במיוחד בשמש. לקיחת אחריות אישית, ציבוריים וקהילתית, גם באשר להגנה על הסביבה ועל בריאות האוכלוסייה. מעבר לאלמנט הבריאותי והסביבתי, אוהלים מקצועיים לקירוי מהווים אלמנט עיצובי מעניין וייחודי שאינו רווח כל כך ברוב הבריכות  המקורות.


העדפת אוהלים על פני הקמת גגות ומבנים

העדפת אוהלים על פני גגות והקמת מבנים היא הבחירה הזולה יותר אל מול קירוי גגות. הקמת גגות דורשת תחזוקה שוטפת והשקעה כלכלית גדולה הרבה יותר מאשר הבחירה באופציית האוהלים. קיימים סוגים שונים של אוהלים לצורך קירוי בריכות ברמות איכות שונות ומשתנות. קירוי בריכות קיץ באמצעות אוהלים ולאו דווקא מבנים ארעיים או קבועים נותנים שרות לסגנונות וגדלים שונים של בריכות לקירוי מלא ו/או חלקי בהתאם לדרישות ובקשות המקום או הלקוח.

כיצד בוחרים אוהלים לקירוי איכותי?

בחירת אוהל לקירוי תתבצע בשני שלבים, בחירת איש המקצוע או החברה להשכרת או רכישת האוהל וכמובן בדיקת סוגי האוהלים הקיימים בכל הקשור לסוגי איכות הטקסטיל הקיימים ותקני הבטיחות בהם עומד האוהל. מבחינת הבטיחות הציבורית בבריכות ציבוריות ופרטיות חשוב מאוד לשים דגש על תקני הייצור של האוהל והבלאי שלו. האוהל חייב לעמוד בכל תקני הבטיחות מבחינת היציבות ומבחינת בטיחות האש. קיימים לא מעט האוהלים אשר אינם עמידים בפני אש ואינם עומדים בתקני הבטיחות בתחום היציבות ועלולים להעמיד את בעלי המתקן, העובדים והשוהים בו בסכנת פציעה ולעיתים גם בסכנת חיים ממשית- על כן חשוב מאוד לתת את הדעת על איכות האוהל הן מבחינת הבידוד והן מבחינת הבטיחות, מכל הכיוונים.

אוהלים מעוצבים לבריכות פרטיות וציבוריות

מעבר לאלמנט הנוחות והבטיחות, מכל הבחינות, קיימים אוהלים מעוצבים בעיצובים שונים בהתאמה למקום ועיצוב המקום הכללי. היום ניתן למצוא אוהלים מעוצבים לקירוי בריכות שחיה פרטיות, מוסדיות וציבוריות עם אפשרויות מיתוג ו/או אווירה. יצרני אוהלים לקירוי מייצרים אוהלים ייחודיים בעיצוב אישי. מעצבים ומעצבי פנים רבים מעניקים שירותי עיצוב אוהלים באופן מותאם אישית ובאופן מותאם אישית ללקוח הסופי ולחברות שיווק האוהלים עצמן.

אוהלים לקירוי לשמירה על סביבה ירוקה

אוהלים איכותיים בשונה ממבנים קבועים או ארעיים לקירוי הבריכות השונים יהיו ידידותיים יותר לסביבה מאחר שלא יחזירו את הקרינה בעת פגיעתה בהם או יספגו אותה, אלא יבודדו אותה מהשטח הפנימי, מבנים לעומת זאת, סופגים את חום השמש ומחזירים את הקרינה בחזרה  לסביבה ובכך פוגעים בסביבה ותורמים לזיהום האוויר.

כל הזכויות שמורות לסול הצללות