חוגגים בר מצווה? חס וחלילה נפטר חבר משפחה ואתם יושבים עליו שבעה? חג הסוכות מגיע בפתח ואתם מתכננים חגיגה ענקית למשפחה מורחבת או אפילו ליישוב או לעיר? לכל אירוע שהוא יש את האוהל

המתאים לו ביותר. כמובן שאם מדובר באירוע סגור בתוך אולם אירועים אין צורך בשירותי השכרת אוהלים לאירועים, אך אם האירוע שלכם נערך בחוץ, כמו אירועים רבים במדינת ישראל שטופת השמש ומזג האוויר הנינוח, אוהלים שונים יכולים להיות פתרון מושלם עבורכם. ניתן למצוא אוהלים להשכרה במבחר גדלים המתאימים לאירועים שונים.


השכרת אוהלים לאירועים – שפע של אפשרויות


אוהל הוא למעשה שלד ברזל עליו מורכבות יריעות, זהו המבנה הבסיסי ביותר שממנו מורכב כל אוהל. כאשר בוחרים אוהל לאירוע שלכם, ישנו שפע אינסופי של אפשרויות להרכבת אוהל. אפשר להרכיב אוהל מרובע, אוהל עגול ואפילו משולש, חצי פתוח, או סגור, אוהל אטום או אוהל מאוורר, ומה לא..
השכרת אוהלים לאירועים נעשית קלה הרבה יותר כאשר אנו יודעים באיזה סוג של אוהל אנו חפצים, אך כאשר אין לנו מושג, יש צורך לבחור את סוג האוהל המתאים לנו לפי פרמטרים רבים. חשוב לבחור את האוהל המתאים מתוך שפע האפשרויות לפי סוג השלד, החומרים ממנו יהיה עשוי, צורתו, וגם כמובן לפי היריעות המכסות את השלד ומהוות את כיסוי האוהל עצמו.


בחירת האוהל המתאים לכם לפי אופי האירוע


ראשית יש להבין בכמה מוזמנים מדובר, כמה אנשים יאכלסו את האוהל בו זמנית. מספר המוזמנים לאירוע הוא לאו דווקא מספר האנשים שיהיו בתוך האוהל בו זמנית ולכן אין צורך להזמין אוהל גדול כמספר המוזמנים לאירועים בהם האוהל המוזמן אינו מהווה את החלל המרכזי של האירוע. לעתים אירוע יכיל מספר אוהלים לפי הצורך של האירוע ואופיו. לדוגמא, אוהלים לחתונות יכולים להיות מורכבים מאוהל מרכזי לריקודים ולאוכל, אוהל קבלת פנים וחופה. כאשר חושבים על השכרת אוהלים לאירועים, שפע האפשרויות הרחב יכול לבלבל, אך אל דאגה, צוות מקצועי שיעמוד לרשותכם יתרום לכם מהניסיון העשיר שצבר במהלך השנים ומאלפי האירועים שליווה. על מנת להפוך את האירוע שלכם למקורי ומיוחד, כל שצריך הוא מקצוע שיכול לשלב מספר סוגי אוהלים או להתאים לכם את האוהל המושלם שיספק את כל הצרכים של האירוע.


מתכנן להזמנה אישית

לפעמים נרצה לעלות רמה בבחירת האוהל או האוהלים המתאימים לאירוע שלנו, ולשם כך נוכל להיעזר במתכנן אירוע המתמחה בעיצוב חוץ של אירועים. מתכנן שכזה מכיר את האפשרויות השונות לבחירת סוגי אוהלים ויכול לשפוך אור על נושא סבוך ומבולגן. אם אתם מרגישים אובדי עצות, ולא יודעים איפה לאכלס את כל האנשים שהזמנתם לאירוע שלכם, המתכנן שלכם יוכל לעזור לכם ולהוציא אתכם מהסיבוך. השכרת אוהלים לאירועים מהווה תחום עתיק יומין (אברהם נהג לשבת באוהל, זוכרים?) ולכן הניסיון הרב שניתן לצבור הוא אינסופי.

כל הזכויות שמורות לסול הצללות