מדריך לבחירת במות לאירועים

כמעט בכל אירוע חגיגי שאליו מוזמנים עשרות ומאות אנשים יש צורך בהקמת במות לאירועים שיהוו את  נקודת המוקד של האירוע. בחתונות מדובר בדרך כלל במקום שבו עורכים את החופה או מציבים את עמדת הדי.ג'יי מעל רחבת הריקודים, בבת ובר מצווה מדובר במקום שבו מתרחש הטקס העיקרי וכך גם לעיתים קרובות בבריתות, ימי הולדת וימי נישואין.

קבלו כמה טיפים לבחירת הבמה המושלמת לאירוע שלכם

בחירת במה לאירוע פתוח


אם האירוע מתרחש באיזור פתוח והבמה אמורה לעמוד באיזור שאינו מוצל, כדאי לשלב בבחירת הבמה גם אמצעי הצללה כלשהו שמתאים לגודל שלה, אוהל פתוח או גג ארעי שמתאים לכיסוי הבמה וליצירת צל. חשוב להתאים בין גודל הבמה והשטח שלה ובין האיזור כולו ואמצעי ההצללה שבחרתם.

בחירת במה לאולם סגור


אם האירוע מתרחש באוהל או באולם סגור, כדאי למדוד את השטח היטב ולהחליט מראש איפה תמוקם הבמה. חשוב ליצור תחושה של מרחב ואוויר ולא להציב את הבמה כך שתתפוס את מירב המקום בחלל. חשוב לבחור במות לאירועים רק לאחר שבדקתם את כל הנתונים ובחרתם במקום הטוב ביותר להצבת הבמה בתוך האולם.


בחרו במה חזקה ועמידה


למרות שהאירוע הוא בדרך כלל אירוע שנמשך כמה שעות בלבד, חשוב שהבמה תהיה עמידה וחזקה ותאפשר לכם להתנהל בנוחות לאורך כל האירוע. אף אחד לא רוצה לחוות נפילה או לעמוד על הבמה כאשר משהו מתמוטט או לא מחזיק מעמד. לכן חשוב לבחור נכון, במות לאירועים שעשויות מלוחות עמידים ונתמכות על ידי קורות ברזל חזקים.


הזמינו רק מחברה המספקת גם התקנה מקצועית


לצד חומרי גלם חזקים ועמידים, חשוב שהבמה תהיה מותקנת בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר. לכן, חשוב לבחור בחברה שמספקת גם שירותי התקנה מקצועיים על ידי אנשים עם ניסיון בהרכבת במות. אל תוותרו על נושא זה ותבדקו היטב, כיוון שזה יכול להיות ההבדל בין במה יציבה וחזקה לבמה חובבנית ורועדת.


האם אתם מחפשים במות מעוצבות?


לצד במות מרובעות ומלבניות, אפשר למצוא כיום גם במות עגולות, במות המותקנות על בריכות ובמות מוארות בעיצובים ייחודיים ועוד. אם אתם חולמים על אירוע מעוצב בסגנון קצת אחר, חפשו אנשי מקצוע שמתמחים בהשכרת במות לאירועים מתוך מגוון עיצובים נרחב ככל האפשר.
בחירת במה לאירוע שלכם היא פעולה שנשמעת פשוטה וישרה, אבל היא עלולה להשפיע על אופי ומראה האירוע כולו. אנחנו בחייק במות מתמחים בבמות לאירועים ומספקים שלל מוצרים מתחום הציוד לאירועים – מבמות מיוחדות ועד אוהלים ואמצעי הצללה. נשמח לעזור גם לכם למצוא את הבמה המושלמת לאירוע הבא שלכם.

כל הזכויות שמורות לסול הצללות