מוצרי הצללה

שוק מוצרי ההצללה בארץ מגוון מאוד וניתן למצוא מגוון גדול של חברות המתמחות בהתקנת מוצרי הצללה ומבחר סוגים של פתרונות הצללה לבית או לעסק.

מוצרי ההצללה מתחלקים למספר סוגים בהתאם לאופן השימוש בהם.
מוצרים העמידים בפני השמש, גשם ורוח חזקה אשר מתאימים לכל עונות השנה גaם לחוף וגם לקיץ בזמן שיש שמש חזקה מאוד או מזג אוויר קיצוני.

ומוצרים המתאימים רק לעונת הקיץ ואינם עמידים בפני רוחות וגשמים עזים.

בין המוצרים המומלצים להתקנה לכל אורך עונות השנה תמצאו סוככים קבועים, סוככי חלון ומרקיזות למיניהם, פרגולות וסגירות חורף.
בין המוצרים המומלצים לעונת הקיץ תמצאו רשתות צל, סוככים קבועים וסוככי זרועות, פרגולות.

לכן כאשר אתם מתכננים להזמין מוצר הצללה אתם צריכים להתאים את המוצר לצרכים שלכם ולגודל האזור בו  אתם מעוניינים להתקין.


בהתאם למזג האוויר. חסרונם הוא זרועות הסוככים לא עמידים בפני רוחות חזקות ולכן בזמן ימים חורפיים עם רוחות חזקות מומלץ לא לפתוח את הסוכך מכיוון שהוא יכול לעוף ולהישבר.

סוככים אלו מומלץ להתקין בעיקר בגינות.

סוככים קבועים נחשבים למוצר עמיד יותר ומחזיק ליותר שנים סוככים אלו מהווים פתרון יעיל לחורף ולקיץ. בדרך כלל סוככים אלו פחות אסתטיים במיוחד בשטחים גדולים שעבודות האלומיניום בולטות ונראות לעין.
פתרון נוסף אשר נפוץ מאוד כיום במרפסות בניינים הוא הפרגולות. פרגולות קבועות מאלומיניום או מעץ בנויות על עמודי תמיכה בפינות הפרגולה עם תקרת עץ או אלומיניום. אלו נחשבים למוצרי ההצללה החזקים והעמידים ביותר כיום על מנת למנוע כניסת גשם נהוג לכסות את גג הפרגולה בפוליגל שקוף אשר  מונע את כניסת המים למרפסת.

רשתות צל פופולריות כיום בעיקר בגינות ציבוריות ורחבות ציבוריות אשר בהם השטחים המיועדים להצללה גדולים מאוד. רשתות צל הם בדי ברזנט חזקים ועמידים מאוד בעלי מסנני קרינה מפני השמש. בדים אלו מורכבים באמצעות עמודי תמיכה עליהם מותחים את הבד וקושרים אוות עם רצועות חיזוק.
פתרון הצללה זה הוא זול בהשוואה לפתרונות אחרים וניתן להתאים אותו בהתאם לכל גודל שתרצו.
כאן הצגנו בפניכם מספר סוגי פתרונות הצללה הפופולריים כיום בשוק בארץ.
חישבו אילו מוצרי הצללה מתאימים לכם וישרתו אתכם היטב.

כל הזכויות שמורות לסול הצללות