קייטרינג לאירועים פרטיים עם מנות גורמה נהדרות

קייטרינג לאירועים פרטיים עם מנות גורמה נהדרות

הצלחתו של אירוע פרטי, עסקי או אירוע יוקרתי טמונה לעיתים קרובות במנות המוגשות במהלך האירוע. בחירת התפריט היא החלטה חשובה אשר מתבצעת על סמך גורמים שונים כמו: סוג האירוע, סגנון ההגשה הנבחר, הטעם האישי של בעלי השמחה וגם על פי האורחים. חשוב מאוד להקדיש מחשבה לחברת הקייטרינג אותה אתם בוחרים, מאחר וחברת קייטרינג טובה תדאג לכל הפרטים הקטנים והחשובים על מנת ליצור את האירוע המושלם. חברה המספקת שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים ועסקיים כבר למעלה משלושים שנה, מתמחה בהתאמת סוג האוכל לאופי האירוע, ולטעמם של האורחים תדע לעשות עבורך את האירוע המושלם. הניסיון רב השנים, יחד עם יצירתיות מתחדשת יוצרת אירוע מושלם בכל פעם מחדש.קייטרינג לאירועים פרטיים בחירה מנצחת לאירוע מוצלח

בחירת קייטרינג לאירועים פרטיים היא אחת מההחלטות החשובות והקריטיות להצלחת האירוע. בחירה בקייטרינג מקצועי היא החלטה נבונה מכמה סיבות עיקריות:

• חברות קייטרינג שונות מאמינות כי כל אירועי היוקרה מצריכים מנות גורמה מרשימות ומיוחדות. בכל חברת קייטרינג שמכבדת את עצמה כל מנה היוצאת ממטבחם של השפים היא מנת גורמה, בלי יוצא מן הכלל. השימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים, יחד עם צוות יצירתי ומנוסה, וקורטוב אירופאי אשר מתווסף לקו הישראלי, יוצר מנות מיוחדות ומעניינות, המשאירות טעם טוב בפה, וחוויה קולינרית עשירה.

• אין ספק כי בקייטרינג בשרי האיכות והטריות הם מעל לכל. אולם, רוב חברות הקייטרינג מאמינות כי על מנת ליצור אירוע מושלם לא די באוכל טרי וטוב, אלא יש גם להתאים אותו לטעם ולאופי של בעלי השמחה. אי לכך, מאפשרת החברה יד חופשית לשנות, להוריד ולהוסיף מצרכים ותבלינים במנות השונות שבתפריט המוצע, והכל במקביל לליווי של הצוות המקצועי. 

• כל המנות המוגשות הן כשרות לחלוטין, מה שאינו פוגם באיכות של המנה. ניסיון של שנים בהכנת מנות כשרות מאפשר לצוות ליצור אוכל איכותי וטעים ללא כניעה למגבלת הכשרות.
• לבסוף, בקייטרינג טוב יודעים היטב כי לא די באוכל מצוין ואיכותי על מנת ליצור אירוע מוצלח, אלא ההתחשבות שבפרטים הקטנים היא זו שיוצרת את האווירה המתאימה. לכן, תשומת הלב מופנית גם לצורת ההגשה, לכלי ההגשה לשירות וגם להתנהלות של המלצרים.

סגנונות הגשה

לכל חברה המספקת שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים יש מגוון של צורות ההגשה שונות: 
• בופה ודוכני מזון: תוכלו לבחור להגיש את המנות על גבי דוכני מזון, אשר יוצבו בצד האולם, כאשר הסועדים יוכלו לגשת אל העמדה, וצוות המלצרים אשר ממוקם בעמדה עצמה יבצע את המזיגה אל הצלחות.

• הגשה: תוכלו לבחור סגנון הגשה בו המלצרים ישרתו את הסועדים, ויגישו להם את המנות אל השולחן.


• שרינג: סגנון הגשה נוסף הוא הסגנון המשותף, בו את האוכל יגישו המלצרים לשולחן בכלי הגשה גדולים, והסועדים יוכלו למזוג להם לצלחות את המאכלים על פי טעמם.

• מסיבת קוקטייל: זו היא צורת הגשה מיוחדת, המתאימה לאירועים מסוימים, בה המלצרים מסתובבים בין האורחים עם מגשים שעליהם נשנושים מכל טוב, כך שהאורחים יכולים ליהנות ממגוון רחב של מטעמים לאורך כל הערב.

כל הזכויות שמורות לסול הצללות