שימושים שונים להשכרת גנרטור 

הקדמה קצרה...

לצערנו חברת החשמל לא מגיעה לכל נקודה והצרכים שלנו הם לא כפי שהיו בעבר – אנחנו דורשים ורוצים איכות חיים ונוחות הנלווית לה. 


למאמר המלא >>>היום יש מגוון פתרונות למצבים שבעבר בכלל לא תיארנו שאפשר לפתור ואם אנו רוצים גישה לחשמל זול, איכותי ושקט בכל נקודה – אנו יכולים לעשות זאת ע"י השכרת גנרטור.


גנרטור יכול לתת לנו אפשרות לחבר ציוד הגברה ורמקולים , ציוד לבישול והכנת מזון, תאורה לאירועים ובעצם כל מכשיר שדורש מתח ולא עובד על סוללות בנקודות שלא חשבנו עליהם.


כמה דברים שכדאי לדעת לפני:


- מחפשים דיל משתלם – כנסו לאינטרנט וחפשו "השכרת גנרטור זול" והשוו בין הספקים השונים. אנו מפצירים בכם שלא לרוץ ולבחור בספק הכי זול – כי מה שזול עולה ביוקר. שימו לב שאתם מקבלים שירות, הובלה, הדרכה, פירוק ומוצר איכותי ורק אז – בחרו שבמי שנותן לכם מחיר זול.


- דרך נוספת להוזיל עלויות היא לרכז פעילות אצל ספק אחד – כך יש לו אינטרס להוריד מחיר כי חוסך עבודה והובלה והוא מקווה ליצירת המשך קשרים עסקיים איתכם בעתיד - השכרת מערכות הגברה ותאורה אצל אותו ספק נותנת לכם כח במשא מתן. גם כאן – אל תכפו מחיר זול במיוחד על הספק שעלול לגרום לו להפסד – כך אולי לא ירצה לעבוד איתכם או שלא יבצע עבודה איכותית.


- השכרת גנרטור זהו פתרון טוב למקרה ורק אחת לתקופה או רק פעם בשנה שנתיים אתם נזקקים למחולל בנקודה שאין בה זרם חשמלי איכותי. אם אתם עושים שימוש רב בציוד מהסוג הזה – כדאי מאוד לשקול רכישה של גנרטור. גנרטור טיולים איכותי ניתן להכניס לתא מטען של כמעט כל רכב ואפשר למצוא גנראטורים איכותיים בטווח מחירים של בין 700-3000 ₪. כמובן שיש לקבל עצה מבעל מקצוע לגבי איזה סוג כדאי לרכוש.


- חוששים מרעש? רעש נלווה של גנראטור יכול להרוס את האירוע שאתם עורכים או סתם לעשות לכם כאב ראש אם הפעלתם אותו במקרה חירום כמו בחורץ האחרון – השקיעו עוד קצת כסף ותוכלו לקבל גנרטור חדשני שאינו מרעיש כמעט בכלל.


כל הזכויות שמורות לסול הצללות