כל הזכויות שמורות לסול הצללות

השכרת אוהלים לאירועים

 השכרת אוהלים לאירועים

  המקום הנכון עבור השכרת אוהלים לאירועים
 
מחפשים להשכיר אוהל איכותי ומעוצב לאירוע הבא שלכם? לחברת סול יש מענה מושלם עבורכם עם מבחר גדול של אוהלים בשלל סוגים, דגמים, גדלים וצבעים. האוהלים שלנו מתאימים לאירועים בכול ימות ועונות השנה, קיץ וחורף כאחד, ומסופקים עם שירותי פירוק והקמה מקצועיים, יעילים ובטוחים. בנוסף, אנו מציעים ללקוחותינו עבור השכרת אוהלים לאירועים מחיר משתלם ואטרקטיבי במיוחד.
 
מגוון סוגי אוהלים לאירועים
 
חברתנו מחזיקה במבחר גדול ואיכותי של אוהלים לאירועים, ממנו כול לקוח יכול לאתר את האוהלים המתאימים לצרכיו, אופי וסגנון האירוע שלו, כמות המזומנים, מזג אוויר ותנאי השטח. בין היתר, אנו משכירים אוהלי דריל, אוהלי לייקרה אסטטיים, אוהלים מתנפחים יוקרתיים, אוהלים שקופים ואוהלים אותנטיים ממקומות וארצות שונות בעולם. בנוסף, תוכלו להשכיר מאיתנו מגוון פתרונות הצללה נוספים כדוגמת רשתות צל וגזיבו.
 
ניסיון רב בהשכרת אוהלים לאירועים
 
חברתנו פועלת כבר יותר מעשרים שנה בתחום ההצללה והקירוי עבור אירועים, וצברה ניסיון וידע רב בכול הקשור לשירותי השכרת אוהלים לאירועים. אנו אמונים על השכרתם של אוהלים לאירועים מכול סוג, גודל, אופי והגדרת תקציב, בין אם מדובר באירוע פרטי, מוסדי או עסקי המתקיים במזג אוויר חם וקיצי או חורפי, קר וגשום. יש לנו את כול הידע והכלים על מנת לספק אוהלים לחתונות, בר מצוות, בריתות, אוהלי שבעה, אוהלי חג
ומאהלים על הים. כמו כן, אנו משכירים אוהלים לאירועי קד"מ, אירועי חברות, כנסים, ימי עיון, השקות ותערוכות ואוהלי טיפולים. ניתן לקבלם כשירות נפרד או כחלק משירותי הפקה מקיפים הכוללים השכרת ציוד לאירועים, לרבות רהיטים וגופי תאורה.
 
תכנון קפדני איכותי ובטוח
 
כול אוהל לאירועים שאנו מרכיבים מתוכנן בקפידה כך שיספק מענה יעיל, בטוח ואסטטי לצרכים הספציפיים של האירוע, באופן שיתרום ליצירת אווירה מיוחדת ואירוע ייחודי ובלתי נשכח. התכנון נעשה בליווי אישי של הלקוח בכול שלבי הפרויקט, עם סיוע והדרכה מקצועית אדיבה ואמינה. בנוסף, אנו שמים דגש מיוחד על בטיחות והיות האוהלים שאנו משכירים ומקימים עומדים בכול דרישות ותקני הבטיחות המחויבים בחוק, ועל היותם מסופקים עם מכלול ביטוחים מקצועיים נדרשים. ההקמה עצמה מבוצעת על ידי צוות מיומן ואחראי אשר יטפל בכול פרטיה הגדולים והקטנים. גישה קפדנית, איכותית ובטוחה זו נשענת על ידע וניסיון רב שנים בתחום, ומאפשרת לנו להגשים כול רצון וצורך באופן המדויק, היצירתי והמוצלח ביותר.
 
השכרת אוהלים לאירועים
 
להשכרת אוהלים לאירועים במחירים משתלמים ובהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם חברת סול בע"מ בטלפונים 09-8666460 ו 052-2498588.
 


רוצים להפוך כל אירוע למיוחד, כזה שאף אחד לא ישכח?
אוהלי טיפולים מבית סול השכרת אוהלים